To całoroczne kursy języka angielskiegoniemieckiegohiszpańskiegofrancuskiegowłoskiego oraz rosyjskiego dostosowane do poziomu i potrzeb słuchaczy. Europejski poziom kształcenia gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne rozwiązania w nauczaniu języków obcych (Interactive Whiteboard Technology). Celem wspólnej nauki jest między innymi zdobycie europejskich certyfikatów.
Po ukończonym kursie, szkoła wystawia certyfikaty/zaświadczenia. Aby je uzyskać należy:
– odbyć pełen kurs 30 spotkań
– posiadać minimum 80% obecności na zajęciach
– napisać test końcowy na minimum 65%

Jak zapisać się na kurs?

Zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego, poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Umówimy się na spotkanie, na którym określimy potrzeby i specyfikę szkolenia, ustalimy harmonogram i dobierzemy odpowiednie metody. Warunkiem organizacji szkolenia jest podpisanie umowy określającej realizację usługi oraz warunki płatności za kurs.

CENNIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

RODZAJ KURSUCENARABATY
1) 55 spotkań po 60 min.
2 x w tyg. w Lublinie 2) 55 spotkań po 60 min.
2 x w tyg. poza Lublinem
1)  1980 zł/os. 2) 2080 zł/os.5% – za znajomego lub członka rodziny
5% – za opłacenie całego semestru z góry
5% – dla studentów
5% – za kontynuację nauki
5% – za polubienie fanpage SNK na facebooku
5% – dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny
*rabaty nie sumują się
 3) 55 spotkań po 90 min.
2 x w tyg. w Lublinie 4) 55 spotkań po 90 min.
2 x w tyg. poza Lublinem
3) 2730 zł/os. 4) 2830 zł/os.

Ceny dotyczą kursów grupowych dla 4-12 osób.
Powyższe ceny nie dotyczą kursów specjalistycznych, biznesowych, zajęć z Native Speakerem oraz indywidualnie dostosowanych do potrzeb klienta.

Cennik obowiązuje dla kursów realizowanych w roku szkolnym 2024/2025.