Oferujemy pomoc w zaplanowaniu ścieżki kariery, która będzie wytyczona zgodnie z Twoimi celami, oczekiwaniami i potencjałem, jakim dysponujesz. Osobom poszukującym lub pragnącym zmienić pracę towarzyszymy w określeniu mocnych stron i predyspozycji zawodowych. Absolwentom średnich szkół pokazujemy możliwości kreowania własnej przyszłości zawodowej.

Jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami? :

  1. świadomie zaplanujesz i pokierujesz swoją karierą zawodową;
  2. poznasz siebie i nauczysz się korzystać z całości swojego potencjału;
  3. dowiesz się gdzie i jak szukać skutecznie pracy;
  4. dowiesz się, w czym jesteś dobry i co pozwoli Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej, a później w pracy;

Jak pracujemy?

Precyzyjny plan działań to podstawa sukcesu znalezienia pracy spełniającej Twoje oczekiwania. Jednym z wyników pracy z Doradcą, będzie stworzony specjalnie dla Ciebie plan, który krok po kroku doprowadzi Cię do nowego stanowiska.

Weryfikacja CV to pierwszy etap każdej rekrutacji. Twoje szanse na rozmowę rekrutacyjną dramatycznie spadają, jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne nie wyróżniają się. Wypracowanie profesjonalnego CV, które podkreśla Twoje doświadczenie i mocne strony będzie kolejnym wynikiem współpracy z Doradcą. Dzięki nowemu CV Twoje dokumenty zwrócą uwagę rekrutera!

Analiza Twojego potencjału to następny krok w naszej wspólnej pracy. Z pomocą testów psychologicznych, wywiadu kompetencyjnego oraz ćwiczeń coachingowych odkryjesz, jak możesz korzystać z własnych możliwości.

Ostatni krok to przygotowanie do procesu rekrutacji, czyli zapoznanie się z etapami procesu rekrutacji, odpowiedzi na pytania z rozmów kwalifikacyjnych, ćwiczenia autoprezentacyjne.

Umów się dziś z Doradcą na spotkanie: email: info@szkolanakolach.pl tel. 501 560 504.