Katarzyna Ludzińska
Dyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa (,,Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie” i ,,Meta Przywództwo”). Ukończyła Akademię Coachingu na 2 poziomach. Jest Terapeutą Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (terapia krótkoterminowa). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 4000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową młodzieży i osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coachingi, indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 10 lat współpracując z lubelskimi uczelniami wyższymi. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pasjonuje się joggingiem.

Wojciech Ludziński
Metodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Przez 10 lat współpracował z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzył platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Osiecka
Kierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Karolina Bat
Asystent biurowy SNK. Ukończyła Bezpieczeństwo wewnętrzne na wydziale Prawa i Administracji UMCS. Zajmuje się koordynacją i dbaniem o prawidłowy przebieg organizowanych szkoleń, budowaniem zespołu, rekrutacją, a także kontaktem z klientem. Kieruje się zasadą fair play oraz dba o to, by każdy był traktowany indywidualnie i najlepiej jak to możliwe. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z bliskimi.

Sylwia Turczyniak
Asystent biurowy SNK. Ukończyła Zarządzanie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Studentka wydziału Administracji i Nauk Społecznych na Lubelskiej  Akademii WSEI. Zajmuje się pomocą przy prowadzeniu biura oraz odpowiada za kontakt z klientem. Osoba wykonująca zadania  z dużym zaangażowaniem i precyzją. Gotowa do szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klienta.

Natalia Jachorek
Specjalista ds. marketingu i administracji. Studentka psychologii na Lubelskiej Akademii WSEI. Odpowiedzialna za działania marketingowo-promocyjne szkoły. Budowanie relacji jest dla niej podstawą w kontakcie z drugim człowiekiem. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem graficznym i fotografią.