Przyjedziemy do Ciebie

Katarzyna Ludzińska
Dyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa (,,Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie” i ,,Meta Przywództwo”). Ukończyła Akademię Coachingu na 2 poziomach. Jest Terapeutą Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (terapia krótkoterminowa). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 4000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową młodzieży i osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coachingi, indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 10 lat współpracując z lubelskimi uczelniami wyższymi. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pasjonuje się joggingiem.

Wojciech Ludziński
Metodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Przez 10 lat współpracował z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzył platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Osiecka
Kierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Karolina Bat
Asystent biurowy SNK, absolwentka Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Zajmuje się zarówno organizacją pracy biura, jak i działaniami marketingowo-promocyjnymi. Pomaga w organizacji kursów oraz nadzoruje ich przebieg. Czuwa nad facebookiem SNK, instagramem SNK, a także nad funkcjonowaniem tej strony 😉

Dorota Szymczyk
Od ponad 15 lat nauczyciel akademicki z doświadczeniem szczególnie w nauczeniu dorosłych. Uczy języka ogólnego (General English) oraz specjalistycznego (legal English, academic English).

Joanna Naumiuk
Absolwentka filologii angielskiej KUL, pasjonatka fotografii, thrillerów prawniczych i nordic walking. W swojej pracy łączę tradycję z nowoczesnością – jeśli chcesz się przekonać, co to oznacza, zapraszam na zajęcia!

Weronika Kaczmarek
Jestem absolwentką filologii angielskiej w zakresie studiów amerykanistycznych w UMCS w Lublinie. Od dziecka interesuję się kulturą, literaturą i historią krajów anglojęzycznych, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych. Od ponad 8 lat jestem lektorem języka angielskiego. W mojej pracy szczególny nacisk kładę na konwersację, a gry i zabawy językowe są nieodłącznym elementem moich zajęć. W wolnym czasie lubię czytać, piec słodkości oraz podziwiać piękno natury.

Łukasz Mackiewicz
Absolwent filologii angielskiej KUL oraz obecnie student psychologii, również na KUL. Gadżeciarz ,zafascynowany nowinkami w dziedzinie technologii z całego świata, miłośnik literatury i filmów science fiction, psychologii oraz muzyki wszelkiego rodzaju. W wolnych chwilach zajmuję się również majsterkowaniem przy elektronice oraz poszerzaniem swojej wiedzy w tym zakresie. Na moich zajęciach najważniejsza jest współpraca i zaangażowanie obu stron oraz dobrze, miło i efektywnie spędzony czas. Jeżeli zależy Ci, żeby zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze oraz byśmy WSPÓLNIE poznawali język angielski w ciekawy sposób, to dobrze trafiłeś. Zapraszam na zajęcia!

Beata Buczek
Magister filologii romańskiej, ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Stara się przekazywać wiedzę tak, aby uczeń ją przyswoił w możliwie najbardziej naturalny sposób. Duży nacisk kładzie na konwersację, ale nie omija pozostałych sprawności językowych. Wkłada serce w prowadzone zajęcia, więc atmosfera jest zawsze miła i ciepła. Jej relacja z uczniem opiera się na przyjaźni, więc z otwartością słucha i pomaga. W wolnym czasie smacznie gotuje i czyta książki. Jej motto życiowe to: "Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

Mateusz Poleszak
Od 10 lat pomaga uczniom w przygodzie z matematyką. Zajmuje się zarówno zakresem materiału szkoły podstawowej, jak i średniej. Jego specjalnością są kursy maturalne, przygotowujące uczniów do egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym. Jego metody pomagają zrozumieć zagadnienia matematyczne, pokazują łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań i pozwalają poradzić sobie z elementami, które dotychczas były “czarną magią”.

Agnieszka Skawińska
Doktorantka literaturoznawstwa, animator kultury. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2017 roku. Kurator działu „Wiedza podczas” festiwalu Noc Kultury 2015. Pomysłodawca i koordynator licznych projektów o tematyce obywatelskiej, kulturalnej i edukacyjnej, autorka gier miejskich m.in. "Fotografowie Lublina", "Przyjaciele Sztukmistrza". Publikowała m.in. w: "ExNihilo" czasopismo religioznawców UJ, "Wielcy Polacy z Wileńszczyzny i Kresów Północno-Wschodnich".

Grażyna Fiok
Jestem lektorką języka niemieckiego. Mam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne oraz uprawnienia egzaminatora OKE. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz dla grup z języka ogólnego, jak również fachowego: opieka, turystyka, hotelarstwo, gastronomia.

Karolina Hejduk
Studenta Iberystyki na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoją przygodę z pedagogiką zaczęła ucząc siedmioletnie dziecko angielskiego. W Szkole na Kołach zajmuje się nauką hiszpańskiego. Łączy naukę języka z zajęciami kreatywnymi, np. rysowaniem czy słuchaniem piosenek. Słucha swoich podopiecznych i w miarę możliwości przygotowuje materiały zgodnie z ich zainteresowaniami, jednocześnie nie omijając części "mniej przyjemnych", jak na przykład gramatyka. W wolnym czasie dużo rysuje i spędza czas na świeżym powietrzu.

Aleksandra Sapuła
Absolwentka matematyki na Politechnice Lubelskiej, obecnie studentka Inżynierii i analizy danych także na Politechnice Lubelskiej. 5 lat temu kiedy zaczęłam studia na kierunku matematyka, rozpoczęła się moja przygoda z udzielaniem korepetycji. Ucząc innych staram się w jak najbardziej zrozumiały dla nich sposób przekazać wiedzę i pokazać, że matematyka nie jest taka straszna jak się wydaje, a nawet można ją polubić. Staram się, aby na zajęciach panowała miła atmosfera, która będzie komfortowa dla ucznia. Wolny czas lubię spędzać aktywnie z moim psem albo mniej aktywnie z kotem :) , jeżdżę na łyżwach rolkach i biegam.

Lena Biernat
Nauczyciel języka rosyjskiego i literatury; nauczanie języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego na wszystkich poziomach zaawansowania. Od ponad 17 lat pracuje zawodowo jako lektor języka rosyjskiego.
Wykształcenie – wyższe – w 1993 r. ukończyła Zaporoski Uniwersytet Państwowy, studia magisterskie na kierunku Język i literatura rosyjska.

Katarzyna Szafraniuk
Lektor języka angielskiego. Filologia angielska - język ogólny i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Specjalność: nauczycielska z wiedzą o kulturze. Od 2016 roku pracuje zawodowo jako lektor języka angielskiego w lubelskich szkołach językowych. Prowadziła zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne z dorosłymi z języka ogólnego oraz biznesowego. Wykształcenie wyższe (tytuł licencjata) - absolwentka filologii angielskiej UMCS w Lublinie.

Iryna Mykytiuk
Filologia angielska i filologia rosyjska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Filolog języka angielskiego i native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania w każdej grupie wiekowej. Ukończyła w 2008 roku Czerniowiecki Narodowy Uniwersytet imienia Jurija Fedkowycza i otrzymała pełne wyższe wykształcenie o specjalności „Język i literatura (angielska)” oraz zdobyła kwalifikację filologa, wykładowcy języka angielskiego i literatury. Wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej jako lektor na wszystkich poziomach zaawansowania.

Elena Grigorjeva
Native speaker języka rosyjskiego. Od prawie 20 lat pracuje zawodowo jako lektor języka rosyjskiego. Prowadzi zajęcia zarówno indywidualnie, jak i grupowo, dla osób dorosłych, między innymi dla kadry dydaktycznej oraz administracyjnej jednej z lubelskich uczelni, także na stanowiskach kierowniczych. W 2001 r. ukończyła Orenburski Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny, studia jednolite magisterskie na kierunku Filologia, specjalizacja: nauczanie języka rosyjskiego i literatury.

Justyna K.
Od 18 lat pracuje zawodowo jako nauczyciel języka niemieckiego w szkołach publicznych oraz lektor języka niemieckiego w szkołach językowych. Pracuje z osobami w każdym wieku na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuje do egzaminów maturalnych oraz międzynarodowych. Wykształcenie wyższe – od 2003 roku mgr w zakresie filologii germańskiej wraz z przygotowaniem pedagogicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Ewelina Pszczoła
Absolwentka filologii germańskiej i kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Wirtschaft auf Deutsch - biznesowy język niemiecki w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 14 lat lektorka języka niemieckiego z doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Aleksandra Lachowska
Jako lektor języka hiszpańskiego prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Od 2020 roku tytuł licencjata Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie kontynuacja nauki na studiach magisterskich, kierunek: Hispanistyka.

Beata Chrust
Lektor języka angielskiego. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor języka angielskiego. Doświadczenie zdobywała pracując w szkołach językowych oraz jako prywatny korepetytor. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób dorosłych. Wykształcenie: Wyższe - od 2008 r. magister filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Anna Abramek
Jako lektor języka angielskiego prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania.
Wykształcenie wyższe - magister Filologii angielskiej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Karol Łotuszka
Lektor języka angielskiego. Posiada 3-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe - mgr Anglistyki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Anna Buczek
Lektor języka angielskiego.

Dominik Zaremba
Lektor języka angielskiego.

Joanna Pilichowska
Lektor języka angielskiego.

Krystyna Stankova
Lektor języka angielskiego.

Katarzyna Kozik
Lektor języka angielskiego.

Patrycja Gontarczyk
Lektor języka hiszpańskiego.

Beata Kiczyńska
Nauczyciel matematyki.

Kamila Wilczyńska
Nauczyciel biologii.

Patrycja Nowińska
Nauczyciel matematyki.

Paulina Przybysz
Nauczyciel fizyki i matematyki.

Katarzyna Kotłowska
Lektor języka angielskiego.

Magda Bedlińska
Lektor języka angielskiego.

Iryna Kharchuk
Lektor języka angielskiego.

Aneta Szumowska
Lektor języka angielskiego.

Anna Ciesielska
Lektor języka angielskiego.

Kinga Sawa
Lektor języka angielskiego.

Patrycja Wiraszka
Lektor języka angielskiego.

Magdalena Nikiel
Lektor języka angielskiego.

Krzysztof Szkutnik
Lektor języka angielskiego.

Krystian Sagan
Lektor języka angielskiego.

Emilia Kalicka
Lektor języka angielskiego.

Kamil Janas
Lektor języka angielskiego.

Katarzyna Ratajczyk
Lektor języka angielskiego.

Michalina Wolska
Lektor języka włoskiego.

Mark White
Native speaker języka angielskiego.