Przyjedziemy do Ciebie

Katarzyna Ludzińska
Dyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa (,,Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie” i ,,Meta Przywództwo”). Ukończyła Akademię Coachingu na 2 poziomach. Jest Terapeutą Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (terapia krótkoterminowa). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 4000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową młodzieży i osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coachingi, indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 10 lat współpracując z lubelskimi uczelniami wyższymi. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pasjonuje się joggingiem.

Wojciech Ludziński
Metodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Przez 10 lat współpracował z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzył platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Ratajewska
Kierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Dorota Szymczyk
Od ponad 15 lat nauczyciel akademicki z doświadczeniem szczególnie w nauczeniu dorosłych. Uczy języka ogólnego (General English) oraz specjalistycznego (legal English, academic English).

Joanna Naumiuk
Absolwentka filologii angielskiej KUL, pasjonatka fotografii, thrillerów prawniczych i nordic walking. W swojej pracy łączę tradycję z nowoczesnością – jeśli chcesz się przekonać, co to oznacza, zapraszam na zajęcia!

Anna Buczek
Lektor języka angielskiego.

Dominik Zaremba
Lektor języka angielskiego.

Joanna Plichowska
Lektor języka angielskiego.

Weronika Kaczmarek
Jestem absolwentką filologii angielskiej w zakresie studiów amerykanistycznych w UMCS w Lublinie. Od dziecka interesuję się kulturą, literaturą i historią krajów anglojęzycznych, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych. Od ponad 8 lat jestem lektorem języka angielskiego. W mojej pracy szczególny nacisk kładę na konwersację, a gry i zabawy językowe są nieodłącznym elementem moich zajęć. W wolnym czasie lubię czytać, piec słodkości oraz podziwiać piękno natury.

Krystyna Stankova
Lektor języka angielskiego.

Katarzyna Szafraniuk
Lektor języka angielskiego.

Iryna Mykytiuk
Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Anastazja Trofymczuk
Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Radosław Zaborek
Lektor języka angielskiego.

Beata Chrust
Lektor języka angielskiego.

Łukasz Mackiewicz
Absolwent filologii angielskiej KUL oraz obecnie student psychologii, również na KUL. Gadżeciarz ,zafascynowany nowinkami w dziedzinie technologii z całego świata, miłośnik literatury i filmów science fiction, psychologii oraz muzyki wszelkiego rodzaju. W wolnych chwilach zajmuję się również majsterkowaniem przy elektronice oraz poszerzaniem swojej wiedzy w tym zakresie. Na moich zajęciach najważniejsza jest współpraca i zaangażowanie obu stron oraz dobrze, miło i efektywnie spędzony czas. Jeżeli zależy Ci, żeby zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze oraz byśmy WSPÓLNIE poznawali język angielski w ciekawy sposób, to dobrze trafiłeś. Zapraszam na zajęcia!

Katarzyna Kozik
Lektor języka angielskiego.

Elena Grigorjeva
Lektor / native speaker języka rosyjskiego.

Justyna K.
Lektor języka niemieckiego.

Grażyna Fiok
Jestem lektorką języka niemieckiego. Mam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne oraz uprawnienia egzaminatora OKE. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz dla grup z języka ogólnego, jak również fachowego: opieka, turystyka, hotelarstwo, gastronomia.

Ewelina Pszczoła
Lektor języka niemieckiego.

Beata Buczek
Magister filologii romańskiej, ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Stara się przekazywać wiedzę tak, aby uczeń ją przyswoił w możliwie najbardziej naturalny sposób. Duży nacisk kładzie na konwersację, ale nie omija pozostałych sprawności językowych. Wkłada serce w prowadzone zajęcia, więc atmosfera jest zawsze miła i ciepła. Jej relacja z uczniem opiera się na przyjaźni, więc z otwartością słucha i pomaga. W wolnym czasie smacznie gotuje i czyta książki. Jej motto życiowe to: "Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

Małgorzata Goławska
Lektorka języka włoskiego i francuskiego, absolwentka filologii romańskiej KUL. Choć szczerze mówiąc to dużą część studiów spędziła poza Polską studiując na Università degli studi di Bergamo, pomagając w sycylijskiej organizacji pozarządowej, pracując w Szwajcarii, a także ucząc włoskiego w Gruzji i francuskiego w rumuńskiej szkole podstawowej. Największe doświadczenia posiada w nauczaniu małych dzieci (jej najmłodszy uczeń ma 3 latka). Obok języków obcych, jej największą pasją są spontaniczne podróże z plecakiem. Wielka fanka Fabrizio De André i Rino Gaetano.

Patrycja Gontarczyk
Lektor języka hiszpańskiego.

Karolina Hejduk
Lektor języka hiszpańskiego.

Aleksandra Lachowska
Lektor języka hiszpańskiego.

Beata Kiczyńska
Nauczyciel matematyki.

Mateusz Poleszak
Od 10 lat pomaga uczniom w przygodzie z matematyką. Zajmuje się zarówno zakresem materiału szkoły podstawowej, jak i średniej. Jego specjalnością są kursy maturalne, przygotowujące uczniów do egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym. Jego metody pomagają zrozumieć zagadnienia matematyczne, pokazują łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań i pozwalają poradzić sobie z elementami, które dotychczas były “czarną magią”.

Aleksandra Sapuła
Nauczyciel matematyki.

Andrzej Marek
Nauczyciel fizyki.

Agnieszka Skawińska
Doktorantka literaturoznawstwa, animator kultury. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2017 roku. Kurator działu „Wiedza podczas” festiwalu Noc Kultury 2015. Pomysłodawca i koordynator licznych projektów o tematyce obywatelskiej, kulturalnej i edukacyjnej, autorka gier miejskich m.in. "Fotografowie Lublina", "Przyjaciele Sztukmistrza". Publikowała m.in. w: "ExNihilo" czasopismo religioznawców UJ, "Wielcy Polacy z Wileńszczyzny i Kresów Północno-Wschodnich".

Iryna Bryshten
Nauczyciel chemii.

Kamila Wilczyńska
Nauczyciel biologii.

Patrycja Nowińska
Nauczyciel matematyki.

Paulina Przybysz
Nauczyciel fizyki i matematyki.

Anna Abramek
Lektor języka angielskiego.

Karol Łotuszka
Lektor języka angielskiego.

Katarzyna Kotłowska
Lektor języka angielskiego.

Kinga Sawicz
Lektor języka angielskiego.

Magda Bedlińska
Lektor języka angielskiego.

Monika Misiura
Lektor języka angielskiego.

Patryk Pałys
Lektor języka angielskiego.

Iryna Kharchuk
Lektor języka angielskiego.

Bożena Wojnicka
Lektor języka angielskiego.

Aneta Szumowska
Lektor języka angielskiego.

Anna Ciesielska
Lektor języka angielskiego.

Michalina Wolska
Lektor języka włoskiego.

Mark White
Native speaker języka angielskiego.