Przyjedziemy do Ciebie

O NAS


Szkoła na Kołach to firma specjalizująca się w nauczaniu języków obcych oraz usługach szkoleniowych dotyczących biznesu indywidualnym i grupowym. Wywodzimy się z dwudziestoletniej tradycji w nauczaniu języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.
Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Nasza oferta obejmuje obecnie następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski.
Świadczymy usługi w zakresie języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.


MISJA - Wspieramy i motywujemy do działania!

WIZJA - Poprzez oferowane usługi optymalizujemy osiąganie sukcesów i realizowanie celów naszych Klientów.

WARTOŚCI
Jesteśmy ludźmi z pasją – "Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu" ~ Konfucjusz
Jesteśmy dla ludzi – starannie dobieramy programy szkoleń, narzędzia pracy oraz terminy zajęć, dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Jesteśmy kreatywni – staramy się wykorzystywać ciekawe formy pracy tak, aby angażować Klientów w każdym wieku. Korzystamy z niestandardowych metod i udogodnień multimedialnych.
Dbamy o rozwój naszych współpracowników – stale rozwijamy kwalifikacje naszej kadry, służymy wsparciem metodycznym.
Jesteśmy motywujący – szkolimy tak, aby Klient mógł zastosować pozyskaną wiedzę i umiejętności w życiu codziennym (zawodowym i osobistym).
Szanujemy czas naszych Klientów – dojeżdżamy w miejsca wyznaczone przez Klienta.
Dbamy o jakość naszych usług – prowadzone usługi są wysoko oceniane przez uczestników. Dbamy o wartość merytoryczną i metodyczną oferowanych zajęć. Udoskonalamy naszą ofertę pod kątem realnych potrzeb rynku i Klientów.

KODEKS ETYCZNY SNK:

1. Jasno określamy zasady współpracy z Klientami i współpracownikami.

2. Dotrzymujemy składanych obietnic w biznesie.

3. Dobro i interes Klienta jest naszym priorytetem.

4. Dajemy możliwość podjęcia decyzji biznesowej Klientowi.

5. Udzielamy uczciwych , konkretnych i rzetelnych informacji zwrotnych.

6. Komunikujemy prawdziwe stwierdzenia, co do których jesteśmy pewni.

7. Przestrzegamy zasady poufności współpracy z Klientem.

8. Działamy w ramach jasno określonych celów wyznaczonych przez Klienta.

9. Podejmujemy tylko takie zadania, do których posiadamy kompetencje.

10. Zawsze uczciwie i rzetelnie realizujemy swoją pracę.

 

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty szkoleń dla biznesu: psychologia sprzedaży, sztuka negocjacji handlowych, profesjonalna obsługa klienta, sztuka autoprezentacji i innych kluczowych umiejętności interpersonalnych oraz coachingu.


Dotychczas zaufały nam m.in.: Urząd Marszałkowski Lubelskie, Apis Sp. z o.o., Danone Sp. z o.o., OPS w Janowie Lubelskim, Nocowanie.pl, Mainport Sp. z o.o., Barenbrug Polska Sp. z o.o., Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o., NZOZ, GEMINI Poradnia Ginekologiczna, Lysiak Consulting.


SNK to instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie pod nr 2.06/00004/2013.