Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 3-6 września w naszej nowej lokalizacji przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/1 w Lublinie. To doskonała okazja, aby poznać naszą szkołę i zespół, a także przekonać się, jak uczymy.

Co przygotowaliśmy?

• Próbne lekcje językowe

Warsztaty kreatywne

• Konsultacje dla rodziców

• Zniżki na kursy

• Upominki

Codziennie w godzinach 16:00-19:00 będziecie mogli nas odwiedzać i bezpłatnie korzystać z dostępności naszych lektorów oraz kadry. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub po prostu chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty edukacyjnej, serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania i przedstawi pełną gamę kursów i szkoleń. Na uczestników czekają także konkursy, w których do wygrania będą zniżki na kursy językowe oraz drobne upominki.

Nie przegapcie tej okazji! Przyjdźcie, spędźmy miło czas! Zobaczcie, dlaczego warto uczyć się z nami!