Katarzyna Ludzińska

Katarzyna LudzinskaDyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa (,,Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie” i ,,Meta Przywództwo”). Ukończyła Akademię Coachingu EIPB. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: ,,traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 1000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coaching i indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 5 lat współpracując z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim w ramach Podyplomowych Studiów z Doradztwa Zawodowego. Współpracowała także z Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Lublinie prowadząc zajęcia dydaktyczne z podstaw psychologii. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Zimą lubi jazdę na nartach a latem na rowerze.

Wojciech Ludziński

Wojciech LudzinskiMetodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12- letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i  inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Od 7 lat współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzy platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Ratajewska

btyKierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Dorota Szymczyk

nnOd ponad 15 lat nauczyciel akademicki z doświadczeniem szczególnie w nauczeniu dorosłych. Uczy języka ogólnego (General English) oraz specjalistycznego (legal English, academic English).

Małgorzata Goławska

mgoławskaLektorka języka włoskiego i francuskiego, absolwentka filologii romańskiej KUL. Choć szczerze mówiąc to dużą część studiów spędziła poza Polską studiując na Università degli studi di Bergamo, pomagając  w sycylijskiej organizacji pozarządowej, pracując w Szwajcarii, a także ucząc włoskiego w Gruzji i francuskiego w rumuńskiej szkole podstawowej. Największe doświadczenia posiada w nauczaniu małych dzieci (jej najmłodszy uczeń ma 3 latka). Obok języków obcych, jej największą pasją są spontaniczne podróże z plecakiem. Wielka fanka Fabrizio De André i Rino Gaetano. 

Ewelina Słopiecka

nnUkończyła filologię angielską UMCS w 2011 roku. Od tamtej pory pracuje jako lektor ucząc różne grupy wiekowe. Swoje zajęcia prowadzi ciekawie i bezstresowo.

Monika Bigoraj

20161028_105854-1[1]Jestem absolwentką filologii angielskiej KUL. Nauczanie to nie tylko moja praca ale także pasja, dlatego wkładam wiele serca w to co robię. Podczas kursów oprócz tradycyjnej pracy z książką wprowadzam wiele innowacyjnych metod nauczania. Moim hobby są wszelkiego rodzaju robótki ręczne takie jak szycie, wyszywanie, malowanie.

Justyna Wójcik

justyna wójcik Absolwentka filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie–Skłodowskiej oraz zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Lektor języka hiszpańskiego i francuskiego, wychowawca wypoczynku, pilot wycieczek. Posiada pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, pracowała również jako nauczyciel języka hiszpańskiego w gimnazjum. Prywatnie fanka treningu siłowego i twórczości Stephena Kinga.

Justyna K.

nnLektor języka niemieckiego

Katarzyna Kliszowska

Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją pedagogiczną i literaturoznawczą UMCS. Nauczam od ponad 7 lat i z każdym mijającym rokiem czerpię z tego coraz więcej satysfakcji. W trakcie nauczania zetknęłam się zarówno z uczniami gimnazjum, maturzystami, jak i osobami dorosłymi, które do nauki popchnęła ciekawość świata i pragnienie podniesienia swoich kompetencji językowych. Zajmowałam się prowadzeniem kursów z języka biznesu, jak również szkoleniami z języka specjalistycznego, w tym medycznymi, politycznymi i księgowymi. Dokładam starań, aby atmosfera na moich zajęciach sprzyjała nauce w warunkach niestresujących, wśród śmiechu i gier językowych. Jestem wielką miłośniczką wykorzystywania autentycznych materiałów językowych, dlatego też na moich zajęciach umożliwiam zetknięcie się z krótkimi filmami, artykułami i nagraniami audio pochodzącymi spoza podręcznika kursowego, zaczerpniętymi ze świata kultury anglosaskiej. Skąd taka różnorodność? Uwielbiam się uczyć, nie tylko języka, ale również nowych umiejętności. Zdobywając nowe umiejętności bardzo często zaczynam od zera, zatem doskonale rozumiem problemy, z jakimi stykają się w trakcie nauki moi Uczniowie.

Prywatnie jestem mamą rocznego Krzysia, dlatego nauczanie dzieci traktuję jako świetny sposób na doskonalenie się na stanowiskach nauczyciela i gromadzącej wiedzę mamy.

Agnieszka Górka

nnLektor języka angielskiego.

Paweł Kowalczuk

nnLektor języka angielskiego.

Joanna Naumiuk

Foto na stronęAbsolwentka filologii angielskiej KUL, pasjonatka fotografii, thrillerów prawniczych i nordic walking. W swojej pracy łączę tradycję z nowoczesnością – jeśli chcesz się przekonać, co to oznacza, zapraszam na zajęcia!

Iga Ziembicka

dav Absolwentka lingwistyki stosowanej na UMCS, od roku lektorka angielskiego. W nauczaniu stawia na aspekty praktyczne – Kursant ma się umieć w języku obcym dogadać, dlatego spodziewaj się na jej zajęciach konwersacji, konwersacji… i jeszcze raz konwersacji :) Zainteresowana szeroko pojętą kulturą, więc z chęcią przybliży ci kulturę krajów anglojęzycznych i znajdzie logiczne wytłumaczenie dla wielu zagwozdek gramatycznych, które wydawały Ci się niepojęte w szkole.
Prywatnie miłośniczka fantastyki, choć jeszcze nikomu nie kazała czytać Tolkiena w oryginale (ale jeśli nie odrobisz pracy domowej, to zawsze jest możliwość, że będziesz pierwszą ofiarą!). Czas wolny spędza z przyjaciółmi w kawiarniach i w kinie, a wieczorami pisze opowiadania.

Beata Buczek

Beata-profilowe Magister filologii romańskiej, ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Stara się przekazywać wiedzę tak, aby uczeń ją przyswoił w możliwie najbardziej naturalny sposób. Duży nacisk kładzie na konwersację, ale nie omija pozostałych sprawności językowych. Wkłada serce w prowadzone zajęcia, więc atmosfera jest zawsze miła i ciepła. Jej relacja z uczniem opiera się na przyjaźni, więc z otwartością słucha i pomaga. W wolnym czasie smacznie gotuje i czyta książki.
Jej motto życiowe to: „Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało”.

Iryna Mykytiuk

nnLektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Anastazja Trofymczuk

nnLektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Katarzyna Zemer

nnLektor języka angielskiego.

Dominik Zaremba

nnLektor języka angielskiego.

Barbara Mirosław

MIROSŁAW BARBARA 4DYP got
Jestem nauczycielem języka niemieckiego w szkole publicznej i lektorem w szkole językowej. Pracuję z osobami na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz międzynarodowych. Posiadam licencję egzaminatora TELC na wszystkich poziomach zaawansowania. Poszukuję ciągle nowych metod pracy, kolekcjonuję podręczniki oraz poradniki metodyczne. W wolnym czasie czytam reportaże, spotykam się z przyjaciółmi oraz chodzę na koncerty.

Magdalena Ilczuk

Magda-Ilczuk
Lektor języka hiszpańskiego, absolwentka filologii iberyjskiej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą otwartą, która uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi. Nauczanie innych sprawia mi ogromną satysfakcję i radość z możliwości dzielenia się swoją wiedzą. Podczas zajęć obiecuję miłą i przyjazną atmosferę. Prywatnie jestem ogromną miłośniczką kultury i muzyki krajów hispanojęzycznych i Portugalii.