O nas
logoSNK

Szkoła na Kołach to firma specjalizująca się w nauczaniu języków obcych oraz usługach szkoleniowych dotyczących biznesu indywidualnym i grupowym. Wywodzimy się z dwudziestoletniej tradycji w nauczaniu języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Nasza oferta obejmuje obecnie następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski.

Świadczymy usługi w zakresie języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

 

MISJA

Wspieramy i motywujemy do działania!

WIZJA

Poprzez oferowane usługi optymalizujemy osiąganie sukcesów i realizowanie celów naszych Klientów.

WARTOŚCI

Jesteśmy ludźmi z pasją – „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” ~ Konfucjusz

Jesteśmy dla ludzi – starannie dobieramy programy szkoleń, narzędzia pracy oraz terminy zajęć, dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy kreatywni – staramy się wykorzystywać ciekawe formy pracy tak, aby angażować Klientów w każdym wieku. Korzystamy z niestandardowych metod i udogodnień multimedialnych.

Dbamy o rozwój naszych współpracowników – stale rozwijamy kwalifikacje naszej kadry, służymy wsparciem metodycznym.

Jesteśmy motywujący – szkolimy tak, aby Klient mógł zastosować pozyskaną wiedzę i umiejętności w życiu codziennym (zawodowym i osobistym).

Szanujemy czas naszych Klientów – dojeżdżamy w miejsca wyznaczone przez Klienta.

Dbamy o jakość naszych usług – prowadzone usługi są wysoko oceniane przez uczestników. Dbamy o wartość merytoryczną i metodyczną oferowanych zajęć. Udoskonalamy naszą ofertę pod kątem realnych potrzeb rynku i Klientów.

 

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty szkoleń dla biznesu: psychologia sprzedaży, sztuka negocjacji handlowych, profesjonalna obsługa klienta, sztuka autoprezentacji i innych kluczowych umiejętności interpersonalnych oraz coachingu.

Dotychczas zaufały nam m. in.: Urząd Marszałkowski Lubelskie, Apis Sp. z o. o., Danone Sp. z o. o., OPS w Janowie Lubelskim, Nocowanie.pl, Mainport Sp. z o.o., Barenbrug Polska Sp. z o. o.,  Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o. o.,  NZOZ, GEMINI Poradnia Ginekologiczna, Lysiak Consulting.

SNK to instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie pod nr 2.06/00004/2013.