Przyjedziemy do Ciebie

Katarzyna Ludzińska
Dyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m.in. u Roberta Diltsa ("Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie" i "Meta Przywództwo"). Ukończyła Akademię Coachingu EIPB. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: "traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany". Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 1000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coaching i indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 5 lat współpracując z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim w ramach Podyplomowych Studiów z Doradztwa Zawodowego. Współpracowała także z Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Lublinie prowadząc zajęcia dydaktyczne z podstaw psychologii. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Zimą lubi jazdę na nartach a latem na rowerze.

Wojciech Ludziński
Metodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Od 7 lat współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzy platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Ratajewska
Kierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Dorota Szymczyk
Od ponad 15 lat nauczyciel akademicki z doświadczeniem szczególnie w nauczeniu dorosłych. Uczy języka ogólnego (General English) oraz specjalistycznego (legal English, academic English).

Małgorzata Goławska
Lektorka języka włoskiego i francuskiego, absolwentka filologii romańskiej KUL. Choć szczerze mówiąc to dużą część studiów spędziła poza Polską studiując na Università degli studi di Bergamo, pomagając w sycylijskiej organizacji pozarządowej, pracując w Szwajcarii, a także ucząc włoskiego w Gruzji i francuskiego w rumuńskiej szkole podstawowej. Największe doświadczenia posiada w nauczaniu małych dzieci (jej najmłodszy uczeń ma 3 latka). Obok języków obcych, jej największą pasją są spontaniczne podróże z plecakiem. Wielka fanka Fabrizio De André i Rino Gaetano.

Anna Buczek
Lektor języka angielskiego

Grażyna Fiok
Lektor języka niemieckiego.

Justyna Wójcik
Absolwentka filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie–Skłodowskiej oraz zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Lektor języka hiszpańskiego i francuskiego, wychowawca wypoczynku, pilot wycieczek. Posiada pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, pracowała również jako nauczyciel języka hiszpańskiego w gimnazjum. Prywatnie fanka treningu siłowego i twórczości Stephena Kinga.

Justyna K.
Lektor języka niemieckiego

Katarzyna Kliszowska
Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją pedagogiczną i literaturoznawczą UMCS. Nauczam od ponad 7 lat i z każdym mijającym rokiem czerpię z tego coraz więcej satysfakcji. W trakcie nauczania zetknęłam się zarówno z uczniami gimnazjum, maturzystami, jak i osobami dorosłymi, które do nauki popchnęła ciekawość świata i pragnienie podniesienia swoich kompetencji językowych. Zajmowałam się prowadzeniem kursów z języka biznesu, jak również szkoleniami z języka specjalistycznego, w tym medycznymi, politycznymi i księgowymi. Dokładam starań, aby atmosfera na moich zajęciach sprzyjała nauce w warunkach niestresujących, wśród śmiechu i gier językowych. Jestem wielką miłośniczką wykorzystywania autentycznych materiałów językowych, dlatego też na moich zajęciach umożliwiam zetknięcie się z krótkimi filmami, artykułami i nagraniami audio pochodzącymi spoza podręcznika kursowego, zaczerpniętymi ze świata kultury anglosaskiej. Skąd taka różnorodność? Uwielbiam się uczyć, nie tylko języka, ale również nowych umiejętności. Zdobywając nowe umiejętności bardzo często zaczynam od zera, zatem doskonale rozumiem problemy, z jakimi stykają się w trakcie nauki moi Uczniowie.
Prywatnie jestem mamą rocznego Krzysia, dlatego nauczanie dzieci traktuję jako świetny sposób na doskonalenie się na stanowiskach nauczyciela i gromadzącej wiedzę mamy.

Patrycja Gontarczyk
Lektor języka hiszpańskiego.

Paweł Kowalczuk
Lektor języka angielskiego.

Joanna Naumiuk
Absolwentka filologii angielskiej KUL, pasjonatka fotografii, thrillerów prawniczych i nordic walking. W swojej pracy łączę tradycję z nowoczesnością – jeśli chcesz się przekonać, co to oznacza, zapraszam na zajęcia!

Iga Ziembicka
Absolwentka lingwistyki stosowanej na UMCS, od roku lektorka angielskiego. W nauczaniu stawia na aspekty praktyczne – Kursant ma się umieć w języku obcym dogadać, dlatego spodziewaj się na jej zajęciach konwersacji, konwersacji… i jeszcze raz konwersacji :) Zainteresowana szeroko pojętą kulturą, więc z chęcią przybliży ci kulturę krajów anglojęzycznych i znajdzie logiczne wytłumaczenie dla wielu zagwozdek gramatycznych, które wydawały Ci się niepojęte w szkole.
Prywatnie miłośniczka fantastyki, choć jeszcze nikomu nie kazała czytać Tolkiena w oryginale (ale jeśli nie odrobisz pracy domowej, to zawsze jest możliwość, że będziesz pierwszą ofiarą!). Czas wolny spędza z przyjaciółmi w kawiarniach i w kinie, a wieczorami pisze opowiadania.

Beata Buczek
Magister filologii romańskiej, ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Stara się przekazywać wiedzę tak, aby uczeń ją przyswoił w możliwie najbardziej naturalny sposób. Duży nacisk kładzie na konwersację, ale nie omija pozostałych sprawności językowych. Wkłada serce w prowadzone zajęcia, więc atmosfera jest zawsze miła i ciepła. Jej relacja z uczniem opiera się na przyjaźni, więc z otwartością słucha i pomaga. W wolnym czasie smacznie gotuje i czyta książki.
Jej motto życiowe to: "Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

Iryna Mykytiuk
Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Anastazja Trofymczuk
Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Elena Grigorjeva
Lektor języka rosyjskiego.

Dominik Zaremba
Lektor języka angielskiego.

Barbara Mirosław
Jestem nauczycielem języka niemieckiego w szkole publicznej i lektorem w szkole językowej. Pracuję z osobami na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz międzynarodowych. Posiadam licencję egzaminatora TELC na wszystkich poziomach zaawansowania. Poszukuję ciągle nowych metod pracy, kolekcjonuję podręczniki oraz poradniki metodyczne. W wolnym czasie czytam reportaże, spotykam się z przyjaciółmi oraz chodzę na koncerty.

Joanna Hajnycz
Lektor języka angielskiego.

Weronika Kaczmarek
Lektor języka angielskiego.

Bartłomiej Kałabun
Lektor języka angielskiego.

Paweł Kowalczuk
Lektor języka angielskiego.

Karol Łotuszka
Lektor języka angielskiego.

Bartłomiej Milcz
Lektor języka angielskiego.

Adriana Pawęzka
Lektor języka francuskiego i włoskiego.

Krystyna Stankova
Lektor języka angielskiego.

Katarzyna Szafraniuk
Lektor języka angielskiego.